گروه صنعتی 2000 نماینده رسمی شرکت VISTA BEST و WinTech

تولید کننده انواع درب و پنجره آلومینیوم – یو پی وی سی UPVC و شیشه های دو جداره صنعتی


گروه صنعتی دوهزار (سازنده انواع درب و پنجره یو پی وی سی , اس جی ؛ اس تی ؛ آکپا و ترمال بریک و تولید کننده انواع شیشه ۲ و ۳ جداره)

در جامعه مدرن امروز تکنولوژی در کنار مهندسی حرکت خود را بسمت جلو ادامه می دهد. و روزی نیست که با توجه به پیشرفت شاخه ای از علوم شاهد تحولی در تکنولوژی نباشیم.

گروه صنعتی ۲۰۰۰ با سابقه ۳۵ ساله در زمینه تولید و فروش پروفیل آلومینیومی و ساخت درب و پنجره آلومینیومی بنا به نیاز کشور در زمینه ساخت و ساز و حفظ انرژی اقدام به راه اندازی سایت ساخت و ساز شیشه ۲و ۳ جداره در اشکال هندسی مختلف و تولید انواع درب و پنجره یو پی وی سی اس جی ؛ اس تی ؛ آکپا و ترمال بریک کرده است

گروه صنعتی ۲۰۰۰ با دارا بودن انواع دستگاه های اتوماتیک روز دنیا در زمینه تولید درب و پنجره های دو و سه جداره توانسته گام موثری در زمینه حفظ انرژی و ساخت وساز و مبحث ۱۹ ساختمان بردارد.

افتخار ما این است که در حال حاضر با ارائه خدمات متمایز در سراسر کشور ، توانسته ایم که آرامش و راحتی را برای جمع کثیری از صاحبان مسکن و پروژهای تجاری ؛ اداری مختلف به وجود آوریم ، و با تولید محصولات مناسب برای سلیقه های مختلف” آنها را در جهت انجام بهتر فعالیتهای خود یاری کنیم.

هدف اصلی ما ، لبخند رضایت شماست و کلیه کادر مجموعه گروه صنعتی دوهزار برای رسیدن به این مهم تلاش می کنند ، تا بتوانند سلامتی و نشاط ” زیبایی ؛ امنیت و صرفه جویی را برای شما به ارمغان بیاورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.